PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Szara Sowa
2014-03-05, 13:31
Pan Samochodzik i Niewysłowione
Autor Wiadomość
Stefanmalek 
Fanatyk Samochodzika



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1781
Wysłany: 2011-03-16, 12:18:05   

Pan Tragacik napisał/a:
po wizycie w Egipcie wiem, że Arabowie wołają "Jalla! Jalla!"



A mi się wydaje, że wszystko co krzyczą odnosi się do słowa "bakszysz" :D



Albo ewentualnie "Allah akbar" znane też w wersji dla miłośników kebabów "Allah snack bar"
_________________


Medycyna zna różne przypadki...
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-16, 21:42:40   

Uważaj Stefan, bo jak tu się jakiś Azja zapałęta, to mozesz się jutro obudzić z odbezpieczonym granatem w gębie za tego snack bara ;-)
Tragacik, dzięki za słowa uznania, przestałbym publikować na forum, ale kto by mnie wtedy dopingował :053: a tak, to znowu siądę do klawiatury i zaraz będziesz miał kolejny odcinek. Odcinek, w którym bohaterowie ścigają wehikuł i pojawia się tajemnicza KOBIETA.
PS. A zawsze można tak jak Adam Słodowy: wydrukuję na domowej drukarence i się zabinduje, rzucicie parę groszy i będzie pamiątkowy egzemplarz z autografem ;-) a jak zamówisz dwa, za pare lat na allegro spuścisz hicior jakiemuś amatorowi "samochodzików" za stówkę :053:
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
Ostatnio zmieniony przez Robinoux 2011-03-16, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JaksaZKopanicy 
Uwielbia Samochodzika
Wychowany na PS



Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 905
Wysłany: 2011-03-16, 21:49:32   

Tajemnicza KOBIETA? A będą falujące biusty? ;)
_________________
Dziwna rzecz z tymi rzekami i drogami – rozmyślał Ryjek. – Widzi się je, jak pędzą w nieznane, i nagle nabiera się strasznej ochoty, żeby samemu też się znaleźć gdzie indziej, żeby pobiec za nimi i zobaczyć, gdzie się kończą...


 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-16, 21:57:00   

Mówisz - masz :053: . Są jakieś inne zamówienia?
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-16, 21:59:59   

Robinoux napisał/a:
Mówisz - masz :053: . Są jakieś inne zamówienia?
Nie widzę tych falujących biustów! :zdziw: Co jest gdzie te zdjęcia??? :D Ja sobie zamawiam kilku przystojnych panów na plaży... :p
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-16, 22:06:40   

Cytat:
Ja sobie zamawiam kilku przystojnych panów na plaży...

Spróbuję ;-) tylko nie tak od razu - jest jeszcze zimno i śnieg a podpowiem, że będzie jeszcze zimniej. A zdradzę jeszcze, że Baśka, jak Tomasz, trochę kocha się w kobiecie z obrazu, ino nie w A.O. tylko E z B. K. (zgadnijcie kto to? - mała zagadka historyczna)
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Pan Tragacik 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3610
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-03-17, 09:16:16   

Uuuu pościg ZA Wehikułem to coś nowego :)

A co do drukowania to przypomniałeś mi, że mam wysłać zamówienie na Olbrachta!
Z obrazów jestem słaby, ale na doping możesz liczyć.
_________________
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2011-03-27, 20:42:53   

Coś nic się tu ostatnio nie dzieje... Jakieś postępy w pisaniu? :p
 
 
 
Pan Tragacik 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3610
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-03-27, 21:05:29   

Jest więcej czekających :)
Może Robinoux zdecydował się jednak na wysłanie książki do jakiegoś wydawnictwa? :)
_________________
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-28, 22:55:47   

Sory, ale jestem zawalony robotą zawodową, cholerne MEN wymyśliło "kipu" :diabelek: zabiją nas tą biurokracją.
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Pan Tragacik 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3610
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-03-29, 07:27:57   

Kipu, tajemniczy szyfr Inków, został złamany!

I co ty z tym kipu? Szyfrujesz coś?
_________________
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-29, 15:26:14   

KIPU - Karta Indywidualnych Potrzeb Ucznia. Dobrze, że to się nie nazywa Karta Ulubionych Potraw Absolwenta. :053: Mam ochotę zapisać się do CHrześcijańskiej Unii Jedności :diabelek:
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-03-29, 16:19:40   

Łoj, aleś poleciał :p
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-29, 16:22:56   

Jakbyś musiał to robić, to tez byś poleciał, gwarantuję.
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
TomaszK 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 9 razy
Wiek: 62
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 1478
Wysłany: 2011-03-29, 20:30:24   

Dopiero dziś zbłądziłem w tę odnogę Forum. Robinoux, to jest genialne ! Czy ja już Cię gdzieś nie czytałem ?
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2011-03-29, 20:55:02   

A tego, to nie wiem.
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Stefanmalek 
Fanatyk Samochodzika



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1781
Wysłany: 2011-03-29, 21:43:59   

Robinoux napisał/a:
CHrześcijańskiej Unii Jedności



:564:
_________________


Medycyna zna różne przypadki...
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2012-09-03, 16:14:59   

„Jakim cudem?” - moim neuronom daleko było do standardowej sprawności, jednak wydawało mi się przez moment, że czas stanął w miejscu. Kula ziemska zatrzymała się w swojej odwiecznej podróży przez niegościnną otchłań kosmosu, ryk sygnału ucichł, wreszcie wszystko wokół całkowicie zamarło i tylko zdziwienie jak urwany z łańcucha pies poczęło biegać między nami, obwąchując płatki śniegu migoczące w oślepiającym świetle diodowych lamp. Po chwili, która zdała mi się wiecznością, sfery niebieskie ponownie zaczęły obracać się na firmamencie. Oprychy dały drapaka w sobie tylko wiadome meliny a ja ruszyłem ociężale w stronę przybywającego nam z niespodziewaną odsieczą samochodu. Dyskretny rzut oka na mojego przyjaciela pozwolił mi stwierdzić, że na razie nie będzie z niego wielkiego pożytku - brał właśnie udział w castingu do roli żony Lota w jakiejś niskobudżetowej produkcji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Wehikuł tymczasem, mieląc śnieg jak gramolący się z gawry niedźwiedź, z cichym pomrukiem dwunastocylindrowego silnika ferrari oderwał się od krawężnika. Przez te piekielne lampy nie byłem w stanie zobaczyć kto siedzi za kierownicą. Podszedłem bliżej i próbowałem chwycić za klamkę, lecz w tym samym momencie motor wozu zawył jak potępieniec a ja dostałem prosto w twarz kupą kleistej brei, która z sykiem odpadła od przedniego koła.
- Karwasz twarz!!. - poczułem gwałtowne szarpnięcie: Tomasz, który właśnie zrezygnował z filmowej kariery odciągnął mnie na bok. Wehikuł przyspieszył gwałtownie i z lekkim poślizgiem zniknął w bocznej uliczce zostawiając nam pod powiekami powidok światła reflektorów a w głowie kompletną pustkę. Minęły chyba ze trzy stulecia.
- O nie, ty... (przez wzgląd na młodego czytelnika ta część rękopisu poddana została cenzurze). Stopniowo odzyskałem władzę w nogach i wlokąc za sobą kompletnie oklapłego przyjaciela pobiegłem w stronę samochodu Bigosa, którego na szczęście nikt nie zdążył sobie przywłaszczyć. Klnąc pod nosem, wyszarpnąłem z kieszeni kurtki kluczyki.
- Czy ty się aby dobrze czujesz? - Tomasz najwyraźniej dał za wygraną - Zapomniałeś, że to Wehikuł? WEHIKUŁ!!
Niestety moja urażona duma drwiła sobie z oczywistych faktów i zachowywała się od pewnego czasu niczym polscy ułani w „Lotnej” Wajdy. Nie ja sobą kierowałem. Kierowały mną niskie instynkty, na czele z chęcią zemsty, odwieczną rozkoszą bogów. Pan Samochodzik widząc, że nic nie wskóra wcisnął się milcząc w fotel pasażera, podczas gdy ja nadal miotając obelgi odpaliłem silnik i ruszyłem do wyścigu stulecia. Wyobrażacie to sobie? Noc, ślisko, coraz mocniej padający śnieg, z przodu – legenda motoryzacji – Ferrari410 SA - pojemność silnika 5000 centymetrów sześciennych, moc znamionowa 340 koni mechanicznych, z tyłu – o dobre kilka minut spóźniony - Volkswagen Golf II – druga generacja niemieckiego samochodu kompaktowego Volkswagen Golf, pojemność 1986 cm3, moc 136KM. Śmiechu warte? Gdyby ktoś wtedy przy mnie się uśmiechnął – zabiłbym na miejscu.
Opłotki Antoninowa zniknęły. Świszczący w niedomkniętym oknie wiatr mroził mi lewy bark do szpiku kości. Nie miałem pojęcia w którą stronę skręci tajemniczy porywacz, sądziłem jednak, że będzie kierował się tam, skąd przyjechał, wrzuciłem zatem lewy kierunkowskaz i już po chwili mknąłem jakby mnie zły duch opętał w kierunku Warszawy. Strzałka szybkościomierza zaczęła pełznąć w górę – sto, sto dziesięć. Stop. Szybciej się nie da. Już i tak ledwo trzymałem się szosy na zakrętach. Tomasz nie odzywał się ani słowem. O tej porze ruch był jeszcze dosyć spory: głównie ciężarówki: trochę Litwinów, ale i sporo naszych. I to właśnie była moja szansa.
- Mobile, potrzebna pomoc.
CB to wspaniały wynalazek, którego Pan Samochodzik szczęśliwie nie doceniał. Szczęśliwie, bo dzięki temu już po chwili znałem dokładną lokalizację i prędkość wehikułu, zaś jego tymczasowy użytkownik nie miał pojęcia, że każdy jego manewr jest skrupulatnie obserwowany przez coraz bardziej zaciekawionych sytuacją kierowców ciężarówek. Niektórzy obiecali mi nawet, że postarają się go spowolnić, tak, by niczego się nie domyślił. Doganiane przeze mnie tracki dawały mi wolną drogę, tak, że dystans pomiędzy naszym Golfem a uciekającym Ferrari zaczął się z wolna lecz stale kurczyć. Z radiowych komunikatów wynikało, że kierowca wehikułu jedzie dosyć spokojnie, najprawdopodobniej nie spodziewając się pogoni. Dopadnę skurczybyka! Poweselałem. Jedyne, co mogłoby przekreślić nasze szanse pościgowe, to zjazd do Wisły i ucieczka złodzieja rzeką, jednak o tej porze roku groziło to zmiażdżeniem amfibii przez pływające gęsto kry i nie podejrzewałem by nasz tajemniczy nieznajomy zdecydował się na tak desperacki krok. Zamierzałem zresztą śledzić go a nie łapać. Nie miałem bowiem pojęcia kim jest, ani co zamierza. Przyjaciel to, czy wróg? Uratował nas przed kłopotami w Antoninowie, to prawda, ale dlaczego się nie zatrzymał? Czy bał się oskarżenia o kradzież samochodu? A może jest w zmowie z opryszkami a cała akcja to tylko sposobność zagrania nam na nosie? Wiedziałem, że nie uzyskam odpowiedzi na żadne z tych pytań, dopóki nie dogonimy wehikułu. Po cichu liczyłem na jeszcze jeden atut. Paliwo.
Amfibia Tomasza paliła około 20 litrów na 100 km. Mizerna pensyjka sprawiała, że właściciel jeździł często na rezerwie, lub w połowie tylko pełnym baku. Jeśli złodziej nie zatankował samochodu po uprowadzeniu, to za chwilę będzie zmuszony zjechać na stację w celu uzupełnienia braku, lub porzucić samochód! Wjechaliśmy do Płocka... :D

_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
Ostatnio zmieniony przez Robinoux 2012-10-09, 18:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2012-09-03, 19:06:10   

Robinoux, to Ty? :galy:
 
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2012-09-03, 19:16:05   

Nie, skąd, to mój brat bliźniak ;-)
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 11